Üks kord ammu...

...lihtne lugu kaelkirjakust, kes sündis 25. mail 1961. aastal, St. Sophie päeval

Tol ajal olid ainukesteks loomadest mänguasjadeks farmielukad ja lemmiklooma kujukesed…
Seepärast ükspäev Prantsusmaal, tekkis härral nimega RAMPEAU, kes oli ekspert HEVEA puu lateksi transformeerimises, kasutades pöörlevat kummi vormimist kui mänguasjade valmistamise kontseptsiooni, idee disainida kaelkirjak. Selline eksootiline metsiku looduse tegelane oli esimene omasugune turul ning selle suurus ja kuju olid ideaalsed beebi väikesele käele haaramiseks.
Sophie la girafe, kes näeb täpselt samasugune välja ka tänapäeval, läks tootmisesse neljapäeval, 25. mail.
Teda saatis kohene edu. Noored lapsevanemad mõistsid kohe, et ta on nende beebile hädavajalik… Kui tekivad esimesed märgid hammaste tulemisest, siis Sophie la girafe aitab beebidel nutmist lõpetada!
Väikese kaelkirjaku kuulsus levis suusõnaliselt kulutulena. Sellest ajast alates, armastavad erinevate põlvkondade lapsed üle kogu maailma kuulda Sophie’t piiksumas, iga kord kui vajutada tema kõhtu või pead!
VULLI, ettevõte, mis asub Rumillys, Haute-Savoie regioonis Prantsusmaal, kaitseb senini ülimalt varjatud saladust selle kohta, kuidas see ime mänguasi on valmistatud.
Kuni tänaseni valmistatakse Sophie la girafe’i traditsioonilisel meetodil – protsess, mis hõlmab enam kui 14 manuaalset toimingut.
Ta on valmistatud 100% naturaalsest kummist, mis pärineb Hevea ehk kautšukipuu lateksist.

Avasta rohkem