Stimuleerib viite meelt

Sophie la girafe BEEBI ESIMENE MÄNGUASI, mis stimuleerib KÕIKI TEMA MEELI alates 3. eluaastast.

Silmanägemine
3 kuu vanuselt on beebi silmanägemine jätkuvalt limiteeritud ja ta eristab vaid suuri kontraste. Tumedad ja kontrastsed tähelepanu püüdvad laigud, mis asetsevad üle kogu Sophie la girafe’i keha, pakuvad beebile visuaalset stimulatsiooni ning mänguasi muutub peagi tuttavaks ja rahustavaks esemeks.

Kuulmine
Sophie la girafe’i piiksuja lõbustab beebit ja stimuleerib tema kuulmist. Alustuseks, naljakas heli, mida ta teeb, kui teda vajutada, aitab stimuleerida kuulmist ning hiljem ka seostada põhjust tagajärjega.

Lõhn
Hevea puu loodusliku kautšuki ainulaadne lõhn, muudab Sophie le girafe’i sinu beebile väga eriliseks ja teiste mänguasjade seast kergesti tuvastatavaks.

Maitse
Olles valmistatud 100% naturaalsest kummist ja toiduvärvidest, on ta närimiseks täiesti ohutu. Sophie la girafe on sarnane lutipudeli lutiga. Tema pehme tekstuur ja mitmed näritavad osad (kõrvad, sarved, jalad), muudab ta ideaalseks beebi hellade igemete rahustamiseks hammastumise ajal.

Puudutus
Puudutus on esimene vahend, mille abil beebi välismaailmaga suhtleb. Sophie la girafe’i pehmus, mis meenutab beebile ema nahka, stimuleerib psühholoogilisi ja emotsionaalseid reaktsioone, mõjudes beebile rahustavalt ning toetades tervislikku kasvu ja heaolu.

Lihtne haarata
Tänu oma kujule ja 18 cm suurusele on Sophie la girafe beebi väikeste käte jaoks ideaalne. Ta on väga kerge ning tema pikad jalad ja kael muudavad ta beebile kergesti haaratavaks, isegi esimestel päevadel.

Avasta rohkem