FAQ

NATURAALNE KUMM, MEIE TOORES ORGAANILINE MATERJAL

Sophie la girafe yra gaminama iš 100% natūralaus kaučiuko. Ją dekoruoti yra naudojama 100% natūralūs dažai.
Kasutades 100% naturaalset kummi, puhast elusmaterjali, on väga oluline pühenduda kvaliteedile. Just nagu kohvi puhul, on olemas mitmed loodusliku kautšuki liigid, millest igaühel on erinevad omadused.

Kvaliteedi ja ohutuse huvides vastab meie kummivalik väga rangetele mehaanilistele ja keemilistele nõuetele. See võimaldab luua tugevaid, pehmeid ja meeldivaid puutetundlikke tooteid, tagades samal ajal beebi jaoks elastsuse ja ohutuse. Sama tüüpi kummi kasutatakse kõige enam kirurgiliste kinnaste ja kondoomide valmistamisel. Nii nagu iga looduslik materjal, muutub see aja jooksul.

Hevea puust pärinev looduslik kautšuk on varustatud erakordsete omadustega, eriti paindliku vastupidavusega tugevatele pingedele. See on põhjus, miks seda kasutatakse toodete valmistamisel, mis peavad vastama kõrgekvaliteedilistele nõuetele.

Samuti on see veekindel, pehme ja meeldiva puudutusega.

Looduslik kautšuk pärineb Hevea puudest. Traditsioonilised kasvatajad eraldavad igal hommikul kummi puu küljest, koputades selle koorele.

Kummipuude istandused, mida me kasutame Sophie la girafe tootmiseks, on Malaisias eksisteerinud aastakümneid. Vastavalt meie visioonile ja väärtustele, pöörame me suurt tähelepanu sellele, kuidas toorainet kasvatatakse.

Looduslik kautšuk on botaanilise päritoluga materjal, samas kui plastik on peamiselt sünteetiline naftakeemiatoode.

Sophie la girafe on valmistatud 100% naturaalsest kummist, mida saadakse kummipuust (Hevea).

Sophie la girafe'i värvid koosnevad 100% looduslikust kummist (sama mis Sophie la girafe valmistamisel kasutatav) ja looduslikest pigmentidest. Kui need kaks materjali on ettevõtja poolt segatud, moodustavad nad toiduvärvi ``värvi``, mida kasutatakse Sophie la girafe’i kaunistamiseks.

Sarnast pruuni pigmenti kasutatakse laikude, kõrvade, sarvede ja sõrgade värvimiseks; roosast pigmendist valmivad suu ja põsed; ning lõpuks musta pigmenti kasutame silmade jaoks.

Kõik meie kaelkirjakud on käsitsi maalitud. Nende värv erineb vastavalt materjali kogusele, loodusliku pigmendi varjule ja meie ettevõtjate tegevustele töökodades.
Seetõttu on iga Sophie la girafe unikaalne.

HOOLITSEN OMA SOPHIE LA GIRAFE’I EEST

Sophie la girafe'i tavapärasel kasutamisel või vastavalt pakendijuhistele, tuleb mänguasja pind puhastada, kasutades vaid seebiveega niisutatud lappi. Pane tähele, et mänguasja vile on auk. Sellepärast peavad kasutajad veenduma, et puhastamise ajal ei satuks mänguasja sisse vett.

Samal põhjusel on oluline hoiduda Sophie la girafe loputamisest või sukeldumisest ning asetada mänguasja nõudepesumasinasse.

Vajaduse korral võib kulutada rohkem aega mänguasja lapiga hõõrumiseks, sest mida pikem on toote seebiga pesemise aeg, seda tõhusam on puhastus.

Vastavalt toote pakendil olevale kirjale ei soovita me Sophie la girafe’i steriliseerimist. Tuntud steriliseerimismeetodid nõuavad toote osalist või täielikku sukeldamist steriliseerimislahuses (keeva veega või steriliseeriva tabletiga veega), mis võib seda kahjustada.

On oluline meeles pidada, et Sophie la girafe ei ole vanni mänguasi. Kui vesi siseneb tootesse, on oht kahjustada nii vilet kui ka toodet.
Vannitamiseks pakume teisi mänguasju (valmistatud looduslikust kummist või plastikust), mis on spetsiaalselt ette nähtud lapse lõbustamiseks vannis.

Teie beebile spetsiifilist riski ei ole.

Kuid nagu igasuguste õõnsate toodete puhul, võib seisma jäänud vesi areneda hallituseks.

Meenutame sulle, et kui puhastamise ja kasutamise juhiseid järgitakse, ei ole veel mingit põhjust tungida toote sisse.

Loodud imikutele ja soodustades kõigi 5 meele arengut juba varases eas, on see mõeldud ka beebile suhu panemiseks, et leevendada tundlikke igemeid hammastumise ajal. Seetõttu ei tohi hügieenilistel põhjustel seda toodet kasutada mitmed lapsed, neid vahetada, anda teisele lapsele või edasi müüa. Nagu ka hambaharja, luti või lutipudeliga, peab see mänguasi tooma rõõmu ainult ühele ``väikesele`` omanikule.
Peale selle on oluline meeles pidada, et Sophie la girafe on valmistatud looduslikust kautšukist; ``elav`` materjal, mis aja jooksul muutub. Seetõttu ei soovita me Sophie la girafe pärandamist teisele lapsele.

Kui sul tekib Sophie la girafe’i või teiste meie toodete kohta küsimusi, siis võta meiega julgelt ühendust

Avasta rohkem