Eduloo telgitagused

Avasta Sophie la girafe’i kõik saladused, mis muudavad ta pühendunud järgijaskonnaga mänguasjaks!

Mänguasi, mis on valmistatud 100% naturaalsest kummist

Hevea puu lateks töödeldi esmakordselt 1928. aastal, kasutades Hr. Charles Goodyear’i poolt leiutatud vulkaniseerimistehnikat.

Vulli poolt kasutatud kumm pärineb eksklusiivselt vaid Malaisias kasvavast Hevea puust.
Igal hommikul, enne päevase kuumuse saabumist, kogutakse kokku miljonite Hevea puude piimjas vedelik, mis on tekkinud koore all olevates rakkudes. Seda vedelikku nimetatakse “lateksiks”.

See lateks on looduslik, pehme, elastne, veekindel, isoleeriv ja meeldiva lõhna ja puudutusega. Väikese ime loomiseks, milleks Sophie la girafe on, soojendab Vulli esmalt lateksi, kasutades selleks spetsiaalset protsessi, mis hõlmab tehnikat nimetusega “rotomold” ja seejärel teostab 14 manuaalset operatsiooni.

Auhindadega pärjatud mänguasi, mis on tunnustatud üle kogi maailma

Ikka samasugune, isegi peale rohkem kui 55 aastat…

Vaatamata sellele, et Sophie la girafe sündis 1961. aastal, pole ta karvavõrdki vananenud. Olles müünud üle 50 miljoni ühiku, on ta noorte jaoks vaieldamatu täht.

Olles varajase õppimise arheotüüpiline teostus, on Sophie la girafe lausa kohustuslik! Laialdase populaarsuse tõttu on teda tõeliselt armastanud nii iga lapsevanem kui ka laps. Sophie la girafe on muutunud ajatuks ja põlvkondade üleseks.

Avasta Sophie le girafe’i tootmisprotsess allpool toodud video kaudu.

Vulli ettevõte on oma toodete kvaliteedi seadnud alati esikohale. Juba üle viiekümne aasta on kliendid meid usaldanud ja me teeme kõik endast oleneva, et neid rahuldada.

Kõik meie maailmas müüdavad tooted vastavad Euroopa ja maailma seadusandlikele standarditele. Vulli pakub oma klientidele tooteid, mis vastavad kõige kõrgematele nõuetele. Sõltumata riigi kehtivatest eeskirjadest, kus neid müüakse, müüakse samu tooteid kogu maailmas, vastates kõige rangematele õigusaktidele. Vullil on ainult üks nõue, nimelt pakkuda meie klientidele parimat.

Oleme isegi läinud sammu võrra kaugemale, mis on seotud 100% looduslikust kummist Sophie la girafe kvaliteediga. Alates 2011. aasta juulist on igale toodetud Sophie la girafe’i jala tagaküljele trükitud partii number, mis võimaldab täielikku toote jälgitavust (tootmise kuupäev ja asjakohane laboranalüüs).

Iga number vastab heakskiidetud labori katsetatud partiile ja kinnitab selle vastavust Euroopa ja rahvusvahelistele standarditele. Kahtluse korral võivad tervishoiuasutused neile analüüsiaruannetele juurde pääseda. Usume, et me oleme ainus mänguasjade tootja maailmas, kes pakub partii jälgitavust sellisel kõrgel tasemel ja seega meie klientide jaoks kõrget ohutustaset.

Avasta rohkem